Katalóg produktov
Najpredávanejší tovar
Nový tovar
Cena: 39 €
Dostupný ihneď
Kolobežky

Kolobežky sú formou zábavy a spôsobom dopravy vhodným pre všetky vekové kategórie. Kolobežka rozvíja rovnováhu, koordináciu a motorické zručnosti. Ponúkame Vám kvalitné kolobežky pre všetkých!  Kolobežky Razor, kolobežky Hudora, kolobežky pre deti i dospelých, trojkolesové kolobežky, skladacie kolobežky, zjazdové kolobežky, freestyle kolobežky. Všetko skladom! 


Zväčšiť
Kolobežka Razor Kixi Kuties Cowboy
Cena: 35 €
Váha: 3.5
Dostupný ihneď
print
ce gs

Detská trojkolesová kolobežka Kixi Kuties Cowboy je kombináciou kolobežky a detskej hračky. Koníka na tyči je možné odpojiť od kolobežky, takže kolobežka a hračka môžu byť použité aj spoločne, aj nezávisle. Detská trojkolesová kolobežka Kixi Kuties Cowboy od spoločnosti Razor je ideálna pre výuku detí riadiť dopravný prostriedok. Kixi Kuties Cowboy zabezpečí rovnováhu a plynulý vývoj koordinácie pohybov. Je navrhnutá tak, aby poskytla čo najväčšiu zábavu.

 
 
Tiché protišmykové gumové kolesá. 
Vysokokvalitná konštrukcia z ocele, hliníka a plastu.
Patentovaná "Tilt-To-Turn" funkcia, ktorá pomáha deťom naučiť sa riadiť. 
Riadidlá s penovými držadlami. 
Výška riadidiel od nášľapu 57 cm 
Výška riadidiel od zeme 63 cm 
Šírka nášľapu 14 cm 
Nosnosť: 20 kg 
Hmotnosť: 3,15 kg 
Vhodné pre deti vo veku od 3 rokov.
Montáž je potrebná
 
 
Funkcia Tilt-To-Turn využíva prirodzený detský inštinkt - oprieť sa a tlačiť smerom, ktorým chce ísť. Okamžitá reakcia na pohyb tela a tlak riadidiel umožňuje deťom cítiť, ako ich činnosť ovplyvňuje pohyb kolobežky. Vďaka tomu deti rýchlo pochopia, ako rôzne tlakové uhly menia trajektóriu kolobežky. 
 
Kixi Kuties Cowboy tiež obmedzuje polomer otáčania kolobežky, aby sa deťom zabránilo v jazde príliš ostrou zákrutou či prudko zastaviť. Spoločne tieto vlastnosti vytvoria jednoduchý, intuitívny systém pre výučbu základov riadenia a udržania rovnováhy, ktoré deti potrebujú pre pokročilejšie spôsoby jazdy.
 

 

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento tovar, si objednávali tiež:
Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2024 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.