Katalóg produktov
Najpredávanejší tovar
Cena: 265 €
Nie je skladom
Nový tovar
Cena: 39 €
Dostupný ihneď
Referencia
Úvod >> Referencia

Svoje hodnotenia našich  výrobkov a obchodu môžete posielať na e-mail sales@lemonsport.sk a my ich vďačne umiestnime na našich webových stránkach v rubrike "Referencia".

 


Rebrinu sme videli u priateľov a rozhodli sme sa, že súrne ju tiež potrebujeme! Dieťa má len 2 roky, ale už mohlo zaslúžene ohodnotiť kúpu! Veľmi sa nám páči! Kvalita je vynikajúca, spoje spoľahlivé! Objednávali sme na webe, s rýchlosťou spracovania a doručenia sme spokojní!
 
Anna Lukacinova, Bratislava. 
 

Som veľmi vďačný za Vašu pomoc pri kúpe rebriny MAUGLI a všeobecne za produkty, ktoré predávate. Som otec troch detí, najstaršia dcéra má 14 rokov, stredný syn 9 rokov a mladší 9 mesiacov. Ako dieťa som tiež športoval, venoval som sa veslovaniu a kanoistike. Myslím si, že je dôležité, aby človek, a najmä dieťa, sa zaujímal a venoval užitočnej, rozvíjajúcej a potrebnej činnosti. K takým druhom činností radím aj šport, keďže rozvíja silu, vytrvalosť, pevnú vôľu, odolnosť voči stresu, sebestačnosť. S Vašou pomocou som sa stal majiteľom produktu Rebrina/Ribstol MAUGLI. Rebrina sa mi páči. Všetky súčiastky sú vyrobené vysoko kvalitne a spoľahlivo, s veľkou rezervou bezpečnosti. Vyzerá to pekne, ergonomicky. Po montáži na stenu je konštrukcia pevná a odolná. Testované vlastnou hmotnosťou 87 kg, všetko je skvelé. Syn, ktorému som sľúbil tento darček k narodeninám, je teraz spokojný a šťastný. Vyjadrujem svoju hlbokú úctu k dobru, ktoré prinášate do spoločnosti. Prajem Vám prosperitu a nové nápady. Ďakujem! 
 
Milan Stríženec, Piešťany
Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2024 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.