Katalóg produktov
Najpredávanejší tovar
Nový tovar
Cena: 39 €
Dostupný ihneď
Otázky a odpovede
Úvod >> Otázky a odpovede

Vážení návštevníci nášho internetového obchodu,

v tejto časti sme sa pokúsili zhromaždiť odpovede na otázky, ktoré nám najčastejšie kladú naši zákazníci. Ďakujeme Vám za vaše otázky, pripomienky a návrhy! Ak ste nenašli odpoveď na Vašu otázku - kontaktujte nás!

 

Aké je použitie rebriny doma?

Domáce športové centrum pre deti je vždy po ruke, čo umožňuje striedať duševnú a fyzickú záťaž. Pre harmonický rozvoj dieťa potrebuje fyzickú aktivitu. Pri pravidelnom cvičení sa dieťa učí správne skákať, šplhať, zhýbať, rozvíja opatrnosť a obratnosť. Preto nebude potrebné sa obávať, keď sa bude hrať na ulici, v škôlke alebo v škole. Dieťa vyrastie zdravé, aktívne, silné a pružné. Pomocou neustáleho cvičenia sa vyvíja komplexne celé telo, predchádza sa vývinu skoliózy, posilňujú sa svaly rúk, ramien a hrudníka atď. Športový komplex pre celú rodinu bude vám slúžiť po mnoho rokov a mnohonásobne vráti investované náklady. Podrobnosti - v tomto článku.


 
Aký je rozdiel medzi modelmi MAUGLI a LIANA?
Hlavný rozdiel je v spôsobe montáže. Maugli sa upevňuje na stene, a Liana sa upiera medzi podlahou a stropom, čo nevyžaduje vŕtanie otvorov v stene. LIANA je viac vhodný pre priestory, v ktorých sú steny pokryté krehkým materiálom, ako je napríklad sadrokartón, drevo. MAUGLI odporúčame kupovať pre priestor, kde je lepšie montovať rebriny s upevnením na stenu. Napríklad, v prípade, že strop v miestnosti je pokrytý sadrokartónom alebo sú podvesené stropy, alebo strop je príliš vysoký.

 
Máme ploché sadrokartónové stropy, môžeme namontovať komplex Liana?
Áno, v niektorých prípadoch je to možné. Pre podrobnejšie rady Vám odporúčame kontaktovať nás e-mailom sales@lemonsport.sk  alebo na čísle +421 944 526 645.

 
V akej výške je možné nastaviť hrazdu na komplexe MAUGLI?
Na modeloch MAUGLI, LIANA a PEGAS hrazdu môžete nastaviť v ľubovoľnej výške, čo je ďalšou výhodou používania rebriny deťmi rôznych vekových kategórií.

 
Dokáže ribstol vydržať váhu dospelého človeka?
Áno. Naše systémy vydržia zaťaženie 100 kg a prešli skúšobným zaťažením 150 kg.

 
Môže komplex nainštalovaný rozperou medzi podlahou a stropom poškodiť podlahu?
Pri správnej montáži podľa popisu v návode na obsluhu naše výrobky nepoškodia ani podlahu, ani strop. Chceme zdôrazniť, že pre montáž komplexov rozperou podlaha a strop musia byť betónové. Podlaha môže byť pokrytá linoleom, kobercom alebo plávajúca.

 
Obsahuje balenie montážne prvky?
Áno, všetky montážne prvky sú súčasťou balenia.

 
Z akého materiálu sú vyrobené priečky rebrín?
Priečky našich komplexov sú vyrobené z kovu a sú potiahnuté špeciálnym protišmykovým plastom s masážnym účinkom.

 
Musí byť komplex umiestnený pri stene?
Nie je to nevyhnutné. Všetky komplexy, ktoré sú montované medzi podlahou a stropom, môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti. Športový komplex nainštalovaný rozperou ponúka ďalšie možnosti pre deti. Montáž je možná nielen pri stene, ale aj v strede miestnosti, a preto malí športovci budú mať oveľa viac priestoru pre hry! Tu si môžete pozrieť niektoré zaujímavé možnosti umiestnenia.

 
Je možné používať rebrinu bez športovej žinenky?
Odporúčame pre väčšiu bezpečnosť detí pri hrách na rebrine zaobstarať športovú žinenku s minimálnou hrúbkou 10 cm, táto hrúbka žinenky poskytuje potrebnú ochranu dieťaťa pri používaní našich komplexov.

 
V našom dome sú vysoké stropy a montáž komplexu na stenu nie je možná, čo môžete odporučiť?
V našom sortimente sú špeciálne vložky, pomocou ktorých je možné zvýšiť rebrinu. Pre ďalšie rady kontaktujte nás e-mailom sales@lemonsport.sk  alebo na čísle +421 944 526 645.

 
Aké zložité je previezť rebrinu z jedného miesta na druhé?
Naše rebriny sa skladajú z dvoch častí, ktoré sa dajú ľahko demontovať a zmestia sa do kufra priemerného osobného vozidla.

 
V akom veku dieťaťa, podľa Vás, je možné začať cvičiť s ním na športovom komplexe Pyramída?
Športový areál Pyramída umožňuje dieťaťu vo veku od dvoch mesiacov začať sa zoznamovať so športovým prostredím pod vedením rodičov. Viac informácií tu. 

 
Na akom mieste je lepšie umiestniť športový komplex: v rohu, pozdĺž steny, uprostred miestnosti?
Z bezpečnostného hľadiska v oblastiach pre cvičenie a možných oblastiach pádu by sa nemali nachádzať vyčnievajúce časti interiéru, radiátory, rohy parapetov a nábytku, zrkadiel, sklenených dverí a okien, osvetlenia a iných rozbitných predmetov. Pri navrhovaní hojdačiek je potrebné zvážiť amplitúdu a smer pohybu hojdačky alebo hrazdy.

 
Je možné zmeniť výšku vodorovného rebríku komplexu PEGAS?
Áno, môžete zmeniť výšku podľa potreby. Dáva to možnosť využívať všetky vlastnosti komplexu deťmi rôzneho veku.

 
Akými nátermi sú pokryté prvky komplexu, sú bezpečné pre kontakt s deťmi?
Naše komplexy sú pomaľované modernými odolnými práškovými nátermi, ktoré majú hygienické certifikáty a sú schválené pre maľovanie detských výrobkov, ako sú detské kočíky a školský nábytok.

 
Je šmýkačka v komplexe Pyramída bezpečná, keď je namontovaná v naklonenej polohe na schodík komplexu? Nemôže odtiaľ skĺznuť?
Šmýkačka v komplexe Pyramída má špeciálnu úchytku, takže sa bezpečne pripevňuje na akejkoľvek priečke športového komplexu. To vám umožní vymyslieť veľa kombinácií, meniť a upravovať ihrisko pre Vaše dieťa podľa Vášho výberu a potrieb.

 
Ako podporiť záujem detí o cvičenie na športovom komplexe?
Pri kúpe športového komplexu rodičia sa často pýtajú: "Ako dlho sa dieťa bude zaujímať o športové vybavenie? Bude športový komplex ďalšou drahou hračkou, ku ktorej sa rýchlo stratí záujem, alebo ešte horšie - komplex bude nepoužiteľným predmetom interiéru?" Pre stimuláciu záujmu dieťaťa k pravidelným cvičeniam na komplexe a modelovanie rôznych herných situácií odporúčame pravidelne vymieňať umiestnenie gymnastických prístrojov v rôznych častiach komplexu. Komplex bol navrhnutý s ohľadom na psychológiu detí, pričom sa bral do úvahy ich výrazný výskumný reflex a schopnosť fantazírovať, zmysel pre hru a potrebu rôznych pohybov. Dieťa sa zvyčajne nudí pri venovaní sa iba jednej veci. Preto, aby sa predĺžila celková doba cvičenia, je potrebné ho striedať s inými typmi duševnej a tvorivej činnosti. Zmena činností je oddych!

 
Koľko času trvá montáž rebriny?
Zvyčajne montáž a pripevnenie rebriny prebieha bez ťažkostí a trvá v priemere 1,5 hodiny. Pokyny pre montáž sú obsiahnuté v balení.

 

Autor článku: Alexey Bulygin

Všetky texty, obrázky, znaky, údaje a ďalšie informácie podliehajú Zákonu č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon). Všetky texty, obrázky, ochranné známky, údaje a ďalšie informácie je možné použiť len s písomným súhlasom spoločnosti  Lemon Sport s.r.o.

 

Nákupný košík
Množstvo: 0
Cena: 0
Výhody našich produktov
Servisné informácie
 
Hlavná stránka|Kontakty|Platba a dodanie|Vel’koobchod|Fotogaléria|Show-room
Copyright © 2010-2024 Lemonsport. All rights reserved.
Website Development: Top Glance s.r.o.